| SHEAR TYPE | ЗА КЛОНИ |
| MAX PRUNING DIAMETER | 36.00 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | COMBISYSTEM 304 |
| SHEAR TYPE: | ЗА КЛОНИ |
| MAX PRUNING DIAMETER: | 36.00 мм |
| CUTTING TYPE: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| ADDITIONAL INFORMATION: | . |
| EAN | 4078500012614 |






1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| SHEAR TYPE | ЗА КЛОНИ |
| MAX PRUNING DIAMETER | 36.00 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | COMBISYSTEM 304 |
| SHEAR TYPE: | ЗА КЛОНИ |
| MAX PRUNING DIAMETER: | 36.00 мм |
| CUTTING TYPE: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| ADDITIONAL INFORMATION: | . |
| EAN | 4078500012614 |