| ТИП НОЖИЦИ | ЗА КЛОНИ |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 36.00 мм |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | COMBISYSTEM 304 |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЗА КЛОНИ |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА: | 36.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | . |
| EAN | 4078500012614 |






1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП НОЖИЦИ | ЗА КЛОНИ |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 36.00 мм |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | COMBISYSTEM 304 |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЗА КЛОНИ |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА: | 36.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | . |
| EAN | 4078500012614 |