| SHEAR TYPE | ЗА ТРЕВА |
| TOTAL LENGTH | 373.00 мм |
| BLADE LENGTH | 73.00 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | COMFORT 8733 |
| SHEAR TYPE: | ЗА ТРЕВА |
| TOTAL LENGTH: | 373.00 мм |
| BLADE LENGTH: | 73.00 мм |
| CUTTING TYPE: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.296 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | . |
| EAN | 4078500873390 |




