| ТИП НОЖИЦИ | ЗА ТРЕВА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 373.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ОСТРИЕТО | 73.00 мм |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | COMFORT 8733 |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЗА ТРЕВА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 373.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ОСТРИЕТО: | 73.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.296 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | . |
| EAN | 4078500873390 |




