| SHEAR TYPE | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH | 208.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER | 24.00 мм |
| Brand | FISKARS |
| MODEL: | SMARTFIT P541 |
| SHEAR TYPE: | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH: | 208.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER: | 24.00 мм |
| CUTTING TYPE: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.200 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЕРГОНОМИЧНИ ДРЪЖКИ SOFTGRIP |
| EAN | 6411501111166 |






