| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 208.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 24.00 мм |
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ: | SMARTFIT P541 |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 208.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА: | 24.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.200 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЕРГОНОМИЧНИ ДРЪЖКИ SOFTGRIP |
| EAN | 6411501111166 |






