| SHEAR TYPE | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH | 200.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER | 24.00 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 12242-20 |
| SHEAR TYPE: | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH: | 200.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER: | 24.00 мм |
| CUTTING TYPE: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.141 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | . |
| EAN | 4066407022355 |






