| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 24.00 мм |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 12242-20 |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 200.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА: | 24.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.141 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | . |
| EAN | 4066407022355 |






