| SHEAR TYPE | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH | 260.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER | 22.00 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | B+/L Premium |
| SHEAR TYPE: | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH: | 260.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER: | 22.00 мм |
| CUTTING TYPE: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.281 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЕРГОНОМИЧНИ ДРЪЖКИ |
| EAN | 4078500870207 |





