| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 260.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 22.00 мм |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | B+/L Premium |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 260.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА: | 22.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.281 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЕРГОНОМИЧНИ ДРЪЖКИ |
| EAN | 4078500870207 |





