| SHEAR TYPE | ГРАДИНСКА |
| TOTAL LENGTH | 140.00 мм |
| Brand | FISKARS |
| MODEL: | SP13 |
| SHEAR TYPE: | ГРАДИНСКА |
| TOTAL LENGTH: | 140.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.043 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СТОМАНЕНО ОСТРИЕ |
| EAN | 6411501110817 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| SHEAR TYPE | ГРАДИНСКА |
| TOTAL LENGTH | 140.00 мм |
| Brand | FISKARS |
| MODEL: | SP13 |
| SHEAR TYPE: | ГРАДИНСКА |
| TOTAL LENGTH: | 140.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.043 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СТОМАНЕНО ОСТРИЕ |
| EAN | 6411501110817 |