| ТИП НОЖИЦИ | ГРАДИНСКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 140.00 мм |
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ: | SP13 |
| ТИП НОЖИЦИ: | ГРАДИНСКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 140.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.043 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СТОМАНЕНО ОСТРИЕ |
| EAN | 6411501110817 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП НОЖИЦИ | ГРАДИНСКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 140.00 мм |
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ: | SP13 |
| ТИП НОЖИЦИ: | ГРАДИНСКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 140.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.043 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СТОМАНЕНО ОСТРИЕ |
| EAN | 6411501110817 |