| SHEAR TYPE | ЛОЗАРСКИ |
| BLADE LENGTH | 20.00 mm |
| Brand | FISKARS |
| MODEL: | SOLID |
| SHEAR TYPE: | ЛОЗАРСКИ |
| BLADE LENGTH: | 20.00 mm |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.125 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СТОМАНЕНО ОСТРИЕ |
| EAN | 6411501111029 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| SHEAR TYPE | ЛОЗАРСКИ |
| BLADE LENGTH | 20.00 mm |
| Brand | FISKARS |
| MODEL: | SOLID |
| SHEAR TYPE: | ЛОЗАРСКИ |
| BLADE LENGTH: | 20.00 mm |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.125 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СТОМАНЕНО ОСТРИЕ |
| EAN | 6411501111029 |