| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| ДЪЛЖИНА НА ОСТРИЕТО | 20.00 mm |
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ: | SOLID |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЛОЗАРСКИ |
| ДЪЛЖИНА НА ОСТРИЕТО: | 20.00 mm |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.125 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СТОМАНЕНО ОСТРИЕ |
| EAN | 6411501111029 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| ДЪЛЖИНА НА ОСТРИЕТО | 20.00 mm |
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ: | SOLID |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЛОЗАРСКИ |
| ДЪЛЖИНА НА ОСТРИЕТО: | 20.00 mm |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.125 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СТОМАНЕНО ОСТРИЕ |
| EAN | 6411501111029 |