| SHEAR TYPE | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH | 201.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER | 26.00 мм |
| Brand | FISKARS |
| MODEL: | P8 |
| SHEAR TYPE: | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH: | 201.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER: | 26.00 мм |
| CUTTING TYPE: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| TELESCOPIC HANDLES: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.186 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ПОДХОДЯЩА ЗА ЛЯВА И ДЯСНА РЪКА |
| EAN | 6411501118509 |


