| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 201.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 26.00 мм |
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ: | P8 |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 201.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА: | 26.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| ТЕЛЕСКОПИЧНИ ДРЪЖКИ: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.186 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ПОДХОДЯЩА ЗА ЛЯВА И ДЯСНА РЪКА |
| EAN | 6411501118509 |


