| SHEAR TYPE | ЗА КЛОНИ |
| TOTAL LENGTH | 750.00 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 12007-20 |
| SHEAR TYPE: | ЗА КЛОНИ |
| TOTAL LENGTH: | 750.00 мм |
| TELESCOPIC HANDLES: | No |
| ALUMINIUM HANDLES: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.125 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| EAN | 4066407022225 |







