| ТИП НОЖИЦИ | ЗА КЛОНИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 750.00 мм |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 12007-20 |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЗА КЛОНИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 750.00 мм |
| ТЕЛЕСКОПИЧНИ ДРЪЖКИ: | Не |
| АЛУМИНИЕВИ ДРЪЖКИ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.125 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| EAN | 4066407022225 |







