| SHEAR TYPE | ЗА ТРЕВА |
| TOTAL LENGTH | 330.00 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | COMFORT 8731 |
| SHEAR TYPE: | ЗА ТРЕВА |
| TOTAL LENGTH: | 330.00 мм |
| CUTTING TYPE: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.322 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВЪРТЯЩА СЕ НА 360° ГЛАВА |
| EAN | 4078500873109 |




