| SHEAR TYPE | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH | 250.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER | 20.00 мм |
| Brand | TOP GARDEN |
| SHEAR TYPE: | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH: | 250.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER: | 20.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | УСИЛЕНА ДРЪЖКА,РЕЗЕРВНО ОСТРИЕ |
| EAN | 3800123141553 |


