| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 250.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 20.00 мм |
| Марка | TOP GARDEN |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 250.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА: | 20.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | УСИЛЕНА ДРЪЖКА,РЕЗЕРВНО ОСТРИЕ |
| EAN | 3800123141553 |


