| POWER CONSUMPTION | 800 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 3500.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT | 38.00 м |
| MAX SUCTION HEIGHT | 9.00 м |
| Brand | STEINBERG |
| MODEL: | GPK 55/42-800 S |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 800 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY: | 3500.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT: | 38.00 м |
| MAX SUCTION HEIGHT: | 9.00 м |
| PRODUCT WEIGHT: | 5.600 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5900308711682 |








