| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 800 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 3500.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 38.00 м |
| МАКС ВСМУКАТЕЛНА ВИСОЧИНА | 9.00 м |
| Марка | STEINBERG |
| МОДЕЛ: | GPK 55/42-800 S |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 800 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ: | 3500.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА: | 38.00 м |
| МАКС ВСМУКАТЕЛНА ВИСОЧИНА: | 9.00 м |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 5.600 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5900308711682 |








