| MODEL | ZADAR |
| MAXPOWER-W | 15.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RABALUX |
| MODEL: | ZADAR |
| MAXPOWER-W: | 15.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 5998250379906 |





| MODEL | ZADAR |
| MAXPOWER-W | 15.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RABALUX |
| MODEL: | ZADAR |
| MAXPOWER-W: | 15.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 5998250379906 |