| MODEL | MANTUS |
| MAXPOWER-W | 5.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | VITO |
| MODEL: | MANTUS |
| MAXPOWER-W: | 5.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 65 IP |
| MATERIAL: | ПОЛИКАРБОНАТ |
| LENGTH: | 23.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | D |
| EAN | 6972538042521 |


