| МОДЕЛ | MANTUS |
| МОЩНОСТ W | 5.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ: | MANTUS |
| МОЩНОСТ W: | 5.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИКАРБОНАТ |
| ДЪЛЖИНА: | 23.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | D |
| EAN | 6972538042521 |


