| MODEL | PRATUM |
| MAXPOWER-W | 8.5 W |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | VITO |
| MODEL: | PRATUM |
| MAXPOWER-W: | 8.5 W |
| SOCKET: | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 65 IP |
| LENGTH: | 34.60 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 6972538042576 |


