| МОДЕЛ | PRATUM |
| МОЩНОСТ W | 8.5 W |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ: | PRATUM |
| МОЩНОСТ W: | 8.5 W |
| ЦОКЪЛ: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 65 IP |
| ДЪЛЖИНА: | 34.60 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 6972538042576 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МОДЕЛ | PRATUM |
| МОЩНОСТ W | 8.5 W |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ: | PRATUM |
| МОЩНОСТ W: | 8.5 W |
| ЦОКЪЛ: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 65 IP |
| ДЪЛЖИНА: | 34.60 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 6972538042576 |