| GARDEN TOOL TYPE | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH | 1710.00 мм |
| WORKING WIDTH | 520 мм |
| Brand | FISKARS |
| MODEL: | FS 135016 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH: | 1710.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 520 мм |
| HANDLE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.580 kg |
| EAN | 6411501350169 |







2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GARDEN TOOL TYPE | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH | 1710.00 мм |
| WORKING WIDTH | 520 мм |
| Brand | FISKARS |
| MODEL: | FS 135016 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH: | 1710.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 520 мм |
| HANDLE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.580 kg |
| EAN | 6411501350169 |