| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ГРЕБЛО |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1710.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 520 мм |
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ: | FS 135016 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ГРЕБЛО |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1710.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 520 мм |
| ДРЪЖКА: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.580 kg |
| EAN | 6411501350169 |






