| GARDEN TOOL TYPE | ГРЕБЛО |
| WORKING WIDTH | 360 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 3178-20 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ГРЕБЛО |
| WORKING WIDTH: | 360 мм |
| HANDLE: | No |
| ADDITIONAL INFORMATION: | . |
| EAN | 4078500317801 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GARDEN TOOL TYPE | ГРЕБЛО |
| WORKING WIDTH | 360 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 3178-20 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ГРЕБЛО |
| WORKING WIDTH: | 360 мм |
| HANDLE: | No |
| ADDITIONAL INFORMATION: | . |
| EAN | 4078500317801 |