| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ГРЕБЛО |
| РАБОТНА ШИРИНА | 360 мм |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 3178-20 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ГРЕБЛО |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 360 мм |
| ДРЪЖКА: | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | . |
| EAN | 4078500317801 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ГРЕБЛО |
| РАБОТНА ШИРИНА | 360 мм |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 3178-20 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ГРЕБЛО |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 360 мм |
| ДРЪЖКА: | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | . |
| EAN | 4078500317801 |