| GARDEN TOOL TYPE | РАЗРОХВАЧ |
| TOTAL LENGTH | 360.00 мм |
| WORKING WIDTH | 70 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 8923-20 |
| GARDEN TOOL TYPE: | РАЗРОХВАЧ |
| TOTAL LENGTH: | 360.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 70 мм |
| HANDLE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.195 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 25 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ |
| EAN | 4078500023504 |


