| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | РАЗРОХВАЧ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 360.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 70 мм |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 8923-20 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | РАЗРОХВАЧ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 360.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 70 мм |
| ДРЪЖКА: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.195 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 25 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ |
| EAN | 4078500023504 |


