| GARDEN TOOL TYPE | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH | 1200.00 мм |
| WORKING WIDTH | 500 мм |
| Brand | TOP GARDEN |
| GARDEN TOOL TYPE: | ГРЕБЛО |
| TOTAL LENGTH: | 1200.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 500 мм |
| HANDLE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 15 ЗЪБА, РЕГУЛИРУЕМО ПО ШИРИНА |
| EAN | 3800123114984 |


