| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ГРЕБЛО |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1200.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 500 мм |
| Марка | TOP GARDEN |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ГРЕБЛО |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1200.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 500 мм |
| ДРЪЖКА: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 15 ЗЪБА, РЕГУЛИРУЕМО ПО ШИРИНА |
| EAN | 3800123114984 |


