| POWER | 2000 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | AENO |
| MODEL: | EG5 |
| TYPE: | BBQ |
| POWER: | 2000 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| COVER: | No |
| THERMOSTAT: | Yes |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| DIMENSIONS: | 16.5X35.5X33.8 СМ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.900 kg |
| EAN | 5291485012168 |


















