| МОЩНОСТ | 2000 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | AENO |
| МОДЕЛ: | EG5 |
| ТИП: | ГРИЛ СКАРА |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Да |
| КАПАК: | Не |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| Размери: | 16.5X35.5X33.8 СМ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.900 kg |
| EAN | 5291485012168 |

















