| МОЩНОСТ | 2200 W |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ | 34 X 23 CM |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | KILIMANJARO |
| ТИП: | ГРИЛ |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 34 X 23 CM |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Да |
| КАПАК: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| Размери: | 39.4 X 16.6 X 34.3CM |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 13.500 kg |
| EAN | 8422160080111 |














