| POWER | 2000 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 290 X 230 MM |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | BRAUN |
| MODEL: | CG7040 |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 2000 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE: | 290 X 230 MM |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM: | No |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.90 м |
| COLOUR: | СИВ/ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.090 kg |
| EAN | 8021098002440 |














