| POWER | 2400 W |
| PLATES COVER | КАМЕННО ПОКРИТИЕ |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HD6212/90 |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 2400 W |
| PLATES COVER: | КАМЕННО ПОКРИТИЕ |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| COVER: | Yes |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 8.190 kg |
| EAN | 8720389056666 |








