| МОЩНОСТ | 2400 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | КАМЕННО ПОКРИТИЕ |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HD6212/90 |
| ТИП: | ГРИЛ |
| МОЩНОСТ: | 2400 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | КАМЕННО ПОКРИТИЕ |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Да |
| КАПАК: | Да |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 8.190 kg |
| EAN | 8720389056666 |








