| POWER | 2200 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 300 X 400 MM |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-2525 |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE: | 300 X 400 MM |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM: | No |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| COVER: | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | No |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.20 м |
| DIMENSIONS: | 16 X 55.5 X 33.8 СМ. |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 48 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.300 kg |
| EAN | 5202561539424 |











