| POWER | 2400 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 600 Х 250 MM |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | 1916 MULTI GRILL 3 в 1 |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE: | 600 Х 250 MM |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM: | No |
| REMOVABLE PLATES: | No |
| COVER: | No |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | No |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | No |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.90 м |
| DIMENSIONS: | 19 X 43 X 30 СМ. |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.060 kg |
| EAN | 8003705115309 |














