| POWER | 1500 W |
| PLATES SIZE | 275 X 173 |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | GR1500X |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 1500 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| PLATES SIZE: | 275 X 173 |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| COVER: | Yes |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.510 kg |
| EAN | 8414234684271 |















