| МОЩНОСТ | 1500 W |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ | 275 X 173 |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | GR1500X |
| ТИП: | ГРИЛ |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 275 X 173 |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| КАПАК: | Да |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.510 kg |
| EAN | 8414234684271 |














