| МОЩНОСТ | 2200 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ | 298 X 229 MM |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-2340 |
| ТИП: | ГРИЛ |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 298 X 229 MM |
| СИСТЕМА ЗА АВТОМАТИЧНО ПЕЧЕНЕ: | Не |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Не |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Не |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.90 м |
| Размери: | 12 X 30 X 32 СМ. |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.800 kg |
| EAN | 5202561539394 |













