| МОЩНОСТ | 2400 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | МЕТАЛОКЕРАМИКА |
| ТЕРМОСТАТ | Не |
| Марка | SKITIA |
| ТИП: | СКАРА |
| МОЩНОСТ: | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | МЕТАЛОКЕРАМИКА |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Не |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Не |
| КАПАК: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Не |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.20 м |
| Размери: | 12 X 50 X 34 СМ. |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.400 kg |
| EAN | 3800201390019 |









