| POWER | 2200 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 400 X 200 MM |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | GC760D30 OPTIGRILL ELITE XL |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE: | 400 X 200 MM |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM: | Yes |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| COVER: | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | Yes |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.80 м |
| DIMENSIONS: | 17 X 44 X 34 СМ. |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 10.200 kg |
| EAN | 3168430306080 |










