| МОЩНОСТ | 2200 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ | 400 X 200 MM |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | GC760D30 OPTIGRILL ELITE XL |
| ТИП: | ГРИЛ |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 400 X 200 MM |
| СИСТЕМА ЗА АВТОМАТИЧНО ПЕЧЕНЕ: | Да |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Да |
| КАПАК: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.80 м |
| Размери: | 17 X 44 X 34 СМ. |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 10.200 kg |
| EAN | 3168430306080 |









